• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні пелети з лузги (лушпиння) соняшника)

Завершена

97 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 487.50 UAH
Номер: 264e013483db424aaa60edb2d18c355e
Внутрішній номер закупівлі: 22850033
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-10-006510-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Деговцов +380674975723 osvita-zakypivl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 97 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2024 12:44 - 15.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2024 12:44 - 18.10.2024 09:00
Період кваліфікації: 18.10.2024 09:00 - 23.10.2024 11:31
Період завантаження договору: 29.10.2024 00:00 - 08.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴97 500.00 Код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні пелети з лузги (лушпиння) соняшника)