-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ 2024-2025рік (ДК 021-2015: 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-003115-a
Завершена
4 197 354.69
UAH з ПДВ
Номер:
4531acecea1641bfb3b340a33656d679
Внутрішній номер закупівлі:
22846726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-003115-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Соляник +380685639732 svitlanasolanik6@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для здійснення закупівлі Природного газу уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2024-09-13-010564-a).
На участі у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі природного газу (Додаток).
Очікувана вартість:
4 197 354.69 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ 2024р
Кількість
108557 метр кубічний
Період постачання
15.10.2024 - 31.12.2024
Природний газ 2025р
Кількість
145000 метр кубічний
Період постачання
01.01.2025 - 30.04.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
4 197 354.69 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.10.2024 10:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d8d0084a9ee4697a761cac55ff834d6
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-10-003115-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
13-7051/24-БО-Т
Сума договору:
3 707 882.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 089 902.37 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ 2024р: 16.55389 UAH без ПДВ
Природний газ 2025р: 17.05260 UAH без ПДВ
Природний газ 2025р: 17.05260 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.10.2024 00:00 - 20.05.2025 00:00
Дата підписання:
09.10.2024 10:31
Статус:
Виконаний