• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

пусконалагоджувальні роботи по Реконструкції мереж 10-0,4 кВ для електропостачання каналізаційної насосної станції в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області

Завершена

893 436.37 UAH з ПДВ
Номер: 3d3ac427a4744766a49f714a3c8d3ed4
Внутрішній номер закупівлі: 22838507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-09-009793-a   
Замовник: Комунальне підприємство Софія
Контактна особа: Волинець Віктор Іванович +380445072976 32611763@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Для потреб Замовника виникла необхідність здійснити закупівлю Електромонтажні роботи щодо виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальні роботи по Реконструкції мереж 10-0,4 кВ для електропостачання каналізаційної насосної станції в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області. кад. № 3222486201:01:032:0093. Відповідно згідно п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, як найшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану, замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів, саме здійснити закупівлю відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р.
Очікувана вартість: 893 436.37 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пусконалагоджувальні роботи по Реконструкції мереж 10-0,4 кВ для електропостачання каналізаційної насосної станції в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 08131, Україна, Київська область, село Софіївська Борщагівка, вулиця Гагаріна,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВК НАФТОГАЗПРОМБУД»
Ціна пропозиції 893 436.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2024 14:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 20b70c22801f4309bb1b30c0a20e6609
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-09-009793-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВК НАФТОГАЗПРОМБУД»
Номер договору: 42/24
Сума договору: 893 436.37 UAH з ПДВ
Сума договору: 744 530.31 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 09.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 42-24.pdf
pdf
обгрунтування від 09.10.2024.pdf