• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

роботи по Реконструкції мереж 10-0,4 кВ для електропостачання каналізаційної насосної станції в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області

Активна

893 436.37 UAH з ПДВ
Номер: cc96d58944cc45b5ab480a6c760e25f7
Внутрішній номер закупівлі: 22837814
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-09-009116-a   
Замовник: Комунальне підприємство Софія
Контактна особа: Волинець Віктор Іванович +380445072976 32611763@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару тим самим постачальником, якщо в разі зміни постачальника замовник буде вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призведе до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням, або у разі, коли така закупівля зумовлена змінами до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Закупівля додаткового обсягу товару в того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування: Для потреб Замовника виникла необхідність здійснити закупівлю Електромонтажні роботи щодо виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальні роботи по Реконструкції мереж 10-0,4 кВ для електропостачання каналізаційної насосної станції в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області. кад. № 3222486201:01:032:0093. Відповідно згідно п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, як найшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану, замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів, саме здійснити закупівлю відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р.
Очікувана вартість: 893 436.37 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
роботи по Реконструкції мереж 10-0,4 кВ для електропостачання каналізаційної насосної станції в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 08131, Україна, Київська область, c. Софіївська Борщагівка, вулиця Гагаріна,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВК НАФТОГАЗПРОМБУД»
Ціна пропозиції 893 436.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2024 14:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 22085577fa3645309a9f0aa15c0fbdc1
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-09-009116-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВК НАФТОГАЗПРОМБУД»
Сума договору: 893 436.37 UAH з ПДВ
Сума договору: 893 436.37 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації