• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Саджанці декоративних дерев та кущів (ДК 021:2015 ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція)

Завершена

3 190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 950.00 UAH
Номер: ca26549a2a244f78857f91764df213e4
Внутрішній номер закупівлі: 22835388
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-09-006646-a   
Замовник: Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
Контактна особа: Рой Валентина 380987213105 0987213105@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.10.2024 12:56 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2024 12:56 - 17.10.2024 00:00
Аукціон: 17.10.2024 12:43 - 17.10.2024 13:12
Період кваліфікації: 17.10.2024 13:12 - 21.10.2024 12:04
Період завантаження договору: 27.10.2024 00:00 - 06.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 190 000.00 Саджанці декоративних дерев та кущів (ДК 021:2015 ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція)