-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренувальні мішені (Код за ДК 021:2015: 35210000-9 – Тренувальні мішені)
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-005967-a
Завершена
2 001 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 012.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 012.00 UAH
Номер:
c15074555fa249458079ef463f38427c
Внутрішній номер закупівлі:
22834748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-09-005967-a
Замовник:
Військова частина А4150
×
-
Код ЄДРПОУ:
08180776
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Андрій Івко +380983272802 a4150_drc@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35210000-9 Тренувальні мішеніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 001 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2024 12:18 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2024 12:18 - 17.10.2024 08:00
Аукціон:
18.10.2024 12:05 - 18.10.2024 12:34
Період кваліфікації:
18.10.2024 12:34 - 25.10.2024 14:34
Період завантаження договору:
31.10.2024 00:00 - 10.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 001 200.00 Тренувальні мішені (Код за ДК 021:2015: 35210000-9 – Тренувальні мішені)