• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм

Завершена

184 375.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 843.75 UAH
Номер: 6f0883d866e04061aa2d2a45261671ba
Внутрішній номер закупівлі: 22834114
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-09-005344-a   
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Контактна особа: Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 184 375.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.10.2024 11:54 - 15.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2024 11:54 - 18.10.2024 00:00
Аукціон: 18.10.2024 14:08 - 18.10.2024 14:31
Період кваліфікації: 18.10.2024 14:31 - 14.11.2024 08:39
Період завантаження договору: 20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴184 375.00 Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм