-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-001402-c
Торги не відбулися
2 307 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 072.40 UAH
мін. крок: 1% або 23 072.40 UAH
Номер:
b3e2a938e1914f219d23cca7797efaaf
Внутрішній номер закупівлі:
2283250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-16-001402-c
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кустова Лариса Адасівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 072.40 UAH
Період уточнення:
16.07.2018 22:58 - 22.07.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2018 22:58 - 01.08.2018 23:00
Аукціон:
02.08.2018 14:50 - 02.08.2018 15:11
Період кваліфікації:
02.08.2018 15:11 - 06.08.2018 19:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВЕРШИНА ЮА ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 02.08.2018 15:11 - 17.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40241711
-
Контактна особа:
Юр'євич Ірина Вікторівна +380506359088 irinanakaraykova@gmail.com
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська, Лубни, вул. Метеорологічна, 37
Оскарження: 02.08.2018 15:11 - 17.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 306 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 283 826.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.08.2018 19:45
Документи
25
Скарги
0
ФОП САКАЛЮК ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 06.08.2018 19:45 - 17.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3040518747
-
Контактна особа:
Сакалюк Людмила Володимирвна +380953023254 0501340883r@gmail.com
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ САДОВА буд. 50 кв. 56
Оскарження: 06.08.2018 19:45 - 17.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.08.2018 19:48
Документи
11
Скарги
0