-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-013680-a
Завершена
1 274 649.53
UAH з ПДВ
Номер:
14d3239e0d3a4608a31e792703e18c6f
Внутрішній номер закупівлі:
22827912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-013680-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37979858
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Жилінська +380432656992 zhilinskak@vn.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 №1178.
Очікувана вартість:
1 274 649.53 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
77 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 30.04.2025
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
1 274 649.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2024 17:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
805b9c463cf34f0fa066ac5474207dfc
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-08-013680-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
01-7133/24-БО-Т/51-24
Сума договору:
1 183 968.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
986 640.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.10.2024 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
04.10.2024 10:00
Статус:
Виконаний