-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Самоскид АТВ-2/2 на шасі DAYUN CGC1120 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-010601-a
Код номенклатурної позиції 34142300-7 Вантажні автомобілі-самоскиди
Завершена
3 230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 150.00 UAH
Номер:
6dac7a1748d2472391f79a2e839de2b8
Внутрішній номер закупівлі:
22824963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-010601-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 15:19 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 15:19 - 16.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.10.2024 00:00 - 17.10.2024 10:03
Період завантаження договору:
23.10.2024 00:00 - 02.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 230 000.00 Самоскид АТВ-2/2 на шасі DAYUN CGC1120 (або еквівалент)