-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-009283-a
Завершена
350 296.87
UAH з ПДВ
Номер:
ad78517915b248d8a75a191bf35b4edf
Внутрішній номер закупівлі:
22823486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-009283-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Людмила Миколаївна +380685185331 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
пп.6 п. 13 Постанови 1178 від 12.10.2022 (зі змінами)
Очікувана вартість:
350 296.87 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
21161 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
34610, Україна, Рівненська область, Малинський ліцей, Броннівська філія, вулиця Шкільна,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія"Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Оносов Андрій Павлович 0442222446 ngt@naftogaztrading.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
350 296.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2024 14:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6231d5b930574ce5b72a7d8c9a00e55e
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-08-009283-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія"Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
16-7052/24-БО-Т
Сума договору:
350 296.87 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 914.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
07.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний