-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цілодобовий централізований пожежний нагляд за системами АПС
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-004672-a
Торги не відбулися
16 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 168.00 UAH
мін. крок: 1% або 168.00 UAH
Номер:
ac27b2dfcef6491099a0b1fc340b9295
Внутрішній номер закупівлі:
22819015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-004672-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Будчана Тетяна Григорівна +380503847607 tender@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 11:31 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 11:31 - 16.10.2024 11:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 800.00 Цілодобовий централізований пожежний нагляд за системами АПС