-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Іванова, 91, м. Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-004564-a
Завершена
525 753.44
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 257.53 UAH
мін. крок: 1% або 5 257.53 UAH
Номер:
d2cb67133e8d421486aceca5bebc60b3
Внутрішній номер закупівлі:
22818905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-004564-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
525 753.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 11:39 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 11:39 - 16.10.2024 00:00
Аукціон:
16.10.2024 11:56 - 16.10.2024 12:19
Період кваліфікації:
16.10.2024 12:19 - 22.10.2024 11:36
Період завантаження договору:
28.10.2024 00:00 - 07.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴525 753.44 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Іванова, 91, м. Запоріжжя