• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з перевірки димовентканалів

Завершена

3 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 2353e6c7133e4616a628a8a82634ad09
Внутрішній номер закупівлі: 22806367
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-07-005779-a   
Замовник: ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Алла Дорощук +380637685057 irinaa62@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевірки димовентканалів
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 08550, Україна, Київська область, Кожанка, Заводська На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ФІРМА " ДАМИС "
Ціна пропозиції 3 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2024 12:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a0a9286aaa74e90b3fc3c9868f696df
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-07-005779-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ФІРМА " ДАМИС "
Номер договору: 254
Сума договору: 3 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 07.10.2024 12:53
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s