-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)
Тендер Prozorro UA-2024-10-05-000315-a
Торги не відбулися
182 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 914.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 914.00 UAH
Номер:
1719d9773bc4487ea620ffc02c4109d9
Внутрішній номер закупівлі:
22799787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-05-000315-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
182 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.10.2024 12:50 - 12.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2024 12:50 - 15.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴182 800.00 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)