-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту пасажирських ліфтів з реєстраційними номерами: 12524 (№1), 12525 (№2), 12526 (№3), 37544 (№5) за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-011057-a
Завершена
745 819.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 458.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 458.00 UAH
Номер:
3c3a56d45dab491bad6994f8072db229
Внутрішній номер закупівлі:
22798052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-04-011057-a
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буланий Павло Петрович +380444814869 zakupivli-DPS@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
745 819.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2024 16:14 - 09.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2024 16:14 - 12.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.10.2024 00:00 - 16.10.2024 17:06
Період завантаження договору:
22.10.2024 00:00 - 01.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴745 819.00 Послуги з поточного ремонту пасажирських ліфтів з реєстраційними номерами: 12524 (№1), 12525 (№2), 12526 (№3), 37544 (№5) за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8