-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-07-13-001923-b
Газове паливо. Пропан і бутан
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер:
4228b36993f046739fe3acf07e14d3cb
Внутрішній номер закупівлі:
2279760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-13-001923-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41931754
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Майдан Визволення, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Ходоровська +380976187447 kpcpmsd.ztmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 700.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2018 17:10 - 19.07.2018 17:07
Період прийому пропозицій:
13.07.2018 17:10 - 29.07.2018 17:07
Аукціон:
30.07.2018 14:37 - 30.07.2018 15:10
Період кваліфікації:
30.07.2018 15:11 - 01.08.2018 17:32
Період завантаження договору:
30.07.2018 15:11 - 19.08.2018 15:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо. пропан і бутан
Кількість
18000 літр
Період постачання
01.08.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СП САН
Оскарження: 30.07.2018 15:11 - 12.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38562586
-
Контактна особа:
Стеценко Дмитро Олександрович +380962840059 tovspsan@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, Тетерівка, вул. Лісна, 3
Оскарження: 30.07.2018 15:11 - 12.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
250 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2018 17:32
Документи
106
Скарги
0
ДП "Пропан"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30928236
-
Контактна особа:
Віта Семенова +380674027601 tender.propangaz@ukr.net
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Станишівка
Початкова пропозиція
247 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
Оверчук Юрій Анатолійович 380442229041, 380678257630, yurii.overchuk@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кременецька 38
Початкова пропозиція
261 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380671744150 BELCHIKAN@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
255 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
c81c501e2b424d608d1637402a7464ea
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-13-001923-b-b1
Постачальник:
ТОВ СП САН
×
-
Код ЄДРПОУ:
38562586
-
Контактна особа:
Стеценко Дмитро Олександрович +380962840059 tovspsan@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, Тетерівка, вул. Лісна, 3
Номер договору:
08/1
Сума договору:
237 060.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
15.08.2018 15:42
Статус:
Підписаний