-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-000940-a
Торги не відбулися
513 170.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 565.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 565.85 UAH
Номер:
fa9c51e82c1342d48a9d7ef28254587e
Внутрішній номер закупівлі:
22788189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-04-000940-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
513 170.59 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2024 09:44 - 10.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2024 09:44 - 13.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 170.59 Газове паливо (Природний газ)