• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (природний газ)

Завершена

190 369.74 UAH з ПДВ
Номер: 4910b229ce1f4c0085824ac2273ce3ec
Внутрішній номер закупівлі: 22788155
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-04-000911-a   
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Контактна особа: Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-09-16-007915-a
Очікувана вартість: 190 369.74 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 11500 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 48700, Україна, Тернопільська область, м. Борщів, вул. Л. Курбаса, 5А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 190 369.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2024 09:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f69b7ec3450c46e2a064cb16c921349b
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-04-000911-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 18-7105/24-БО-Т
Сума договору: 190 369.74 UAH з ПДВ
Сума договору: 158 641.45 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Газове паливо (природний газ): 16.55000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 04.10.2024 09:20
Статус:
Виконаний
pdf
18_Dog_7105.pdf
p7s
sign.p7s