• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)

Торги відмінено

686 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 432.50 UAH
Номер: b5abaf6b417b4768979988941286579a
Внутрішній номер закупівлі: 22787837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-04-000589-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Тетяна Мирошниченко +380951321788 mirta11061973@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 686 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.10.2024 09:04 - 09.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2024 09:04 - 12.10.2024 09:02

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 58d75e64dd3b4e9d9eadc0a34ee50db2
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: математична помилка
Період оскарження: 04.10.2024 14:19 - 15.10.2024 00:00
Дата опублікування: 04.10.2024 14:19
Дата виконання: 15.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
Номер: b80540bbb01f4c1c8144678062533819
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: математична помилка
Дата опублікування: 04.10.2024 14:11
Дата виконання: 04.10.2024 14:11
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴686 500.00 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)