• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Капітальний ремонт внутрішньодворової території КНП «Голованівська ЦРЛ» по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ Кіровоградської області

Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність робіт технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі (в тому числі технічній специфікації), які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту

Торги не відбулися

4 068 998.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 689.98 UAH
Номер: ca41e278dd674bfb844ea8c09b946a9b
Внутрішній номер закупівлі: 22783813
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-03-010400-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Марчик +380525221603 golov.crl.uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 068 998.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.10.2024 15:49 - 18.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2024 15:49 - 21.10.2024 10:00
Аукціон: 22.10.2024 14:10 - 22.10.2024 14:45
Період кваліфікації: з 22.10.2024 14:45

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 992b7d043852414e8eee481adca27895
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: за наявним кошторисом та фінансовим планом на 2024 рік у лікарні відсутнє фінансування на закупівлю робіт
Період оскарження: 29.10.2024 16:03 - 09.11.2024 00:00
Дата опублікування: 29.10.2024 16:03
Дата виконання: 09.11.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴4 068 998.00 Капітальний ремонт внутрішньодворової території КНП «Голованівська ЦРЛ» по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ Кіровоградської області