-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Тендер Prozorro UA-2024-10-03-010209-a
Завершена
55 738.00
UAH з ПДВ
Номер:
0532926b88404834ba5c46e217df614e
Внутрішній номер закупівлі:
22783558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-03-010209-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом (номер закупівлі UA-2024-09-19-0132563-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції.
Підпунктом 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178 (далі – Особливості) передбачено, що якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Очікувана вартість:
55 738.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Кількість
1 послуга
Період постачання
03.10.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, прибудинкові території, міжквартальні проїзди, пішохідні проходи, які межують з житловим фондом
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Контактна особа:
Міровський А.О. 380432507842 tehnobyd_vn@ukr.net
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Ціна пропозиції
55 738.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2024 15:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb089043d0ab4c1fa2e821a3aa29801d
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-03-010209-a-c1
Постачальник:
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Номер договору:
331
Сума договору:
27 707.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 089.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
03.10.2024 09:00
Статус:
Виконаний