-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стандартні зразки, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2024-10-03-006355-a
Завершена
52 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 260.00 UAH
Номер:
7a79dc84028340939c04973169c741b1
Внутрішній номер закупівлі:
22779730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-03-006355-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net http://oblses.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2024 12:52 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2024 12:52 - 11.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.10.2024 00:00 - 15.10.2024 10:59
Період завантаження договору:
21.10.2024 00:00 - 31.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 000.00 Стандартні зразки