-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Шини
Тендер Prozorro UA-2018-07-31-001395-b
Торги не відбулися
424 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер:
160d6d20c5b840fa84f23eaabb6f2515
Внутрішній номер закупівлі:
2277833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-31-001395-b
Замовник:
ДП "Могилів-Подільське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991433
-
Адреса:
24000, Україна, Вінницька область, Могилів-Подільський, вулиця О.Пчілки, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудрий Сергій Васильович +380433765112 mplisgosp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
424 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2018 16:34 - 05.08.2018 16:39
Період прийому пропозицій:
31.07.2018 16:34 - 15.08.2018 16:39
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴303 400.00 Лот 1
- Лот №2 ₴111 200.00 Лот 2
- Лот №3 ₴10 000.00 Лот 3