-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Незалежної України, 39-а, м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2024-10-03-003164-a
Завершена
46 523.58
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 465.23 UAH
мін. крок: 1% або 465.23 UAH
Номер:
4ed9714f606e4ae5960977a6575ec8ea
Внутрішній номер закупівлі:
22776550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-03-003164-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 523.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.10.2024 10:57 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2024 10:57 - 11.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.10.2024 00:00 - 11.10.2024 15:54
Період завантаження договору:
17.10.2024 00:00 - 27.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 523.58 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Незалежної України, 39-а, м. Запоріжжя.