• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Телевізори

так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 270.00 UAH
Номер: 7b34c3407592475a976b027dc99f4262
Внутрішній номер закупівлі: 2276334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-11-002173-b   
Замовник: Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
Контактна особа: Анна Олексіївна Восколович +380473753093 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 270.00 UAH
Період уточнення: 11.07.2018 22:33 - 17.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2018 22:33 - 27.07.2018 00:00
Аукціон: 27.07.2018 13:20 - 27.07.2018 13:53
Період кваліфікації: 27.07.2018 13:53 - 03.08.2018 16:27
Період завантаження договору: 27.07.2018 13:53 - 16.08.2018 13:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 18 штуки
Період постачання до 15.08.2018
Місце постачання 19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша та Золотоніський р-н, за адресою підпорядкованих закладів На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВО "РОМСАТ"

Оскарження: 27.07.2018 13:53 - 14.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 236 952.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
221 124.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2018 16:27
Документи 52
Скарги 0
ФОП СУКАЧ ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА
Початкова пропозиція 241 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
221 130.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЛИЙ ПАРУС +"
Початкова пропозиція 269 946.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 946.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ БОГМА ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ
Початкова пропозиція 270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 82f009801309408eb5905a80f16f8460
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-11-002173-b-b1
Постачальник: ТОВ "НВО "РОМСАТ"
Номер договору: 14-Т
Сума договору: 221 124.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 14.08.2018 12:55
Статус:
Підписаний
pdf
договір телевізори.pdf
p7s
sign.p7s