• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ц_24Т-364_ДК 021:2015 - 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Запасні частини до бензопил)

Завершена

72 072.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.6% або 1 900.00 UAH
Номер: 8de6c8bff404495781d2b1318f2abf86
Внутрішній номер закупівлі: 22761666
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-02-001901-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Вікторія Моргун +380532515540 viktoriia.morhun@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 72 072.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2024 10:08 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2024 10:08 - 11.10.2024 12:00
Аукціон: 14.10.2024 11:51 - 14.10.2024 12:14
Період кваліфікації: 14.10.2024 12:14 - 26.11.2024 12:21
Період завантаження договору: 02.12.2024 00:00 - 12.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴72 072.00 ДК 021:2015 - 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Запасні частини до бензопил)