-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфекційне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-012131-a
Завершена
458 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 293.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 293.50 UAH
Номер:
811be14e634540d08fd26ca46474b0f0
Внутрішній номер закупівлі:
22759065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-012131-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998986
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ М'ЯСОЄДОВСЬКА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
МОЛЯВКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА 380661340017 evreiska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39330000-4 Дезінфекційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
458 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 18:09 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 18:09 - 09.10.2024 20:00
Період кваліфікації:
09.10.2024 20:00 - 11.10.2024 13:17
Період завантаження договору:
17.10.2024 00:00 - 27.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴458 700.00 Дезінфекційне обладнання