-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-010983-a
Завершена
199 352.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 993.52 UAH
мін. крок: 1% або 1 993.52 UAH
Номер:
04934e8de320412588885f62b4dc5833
Внутрішній номер закупівлі:
22757960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-010983-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
199 352.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 16:28 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 16:28 - 09.10.2024 10:00
Аукціон:
10.10.2024 13:43 - 10.10.2024 14:12
Період кваліфікації:
10.10.2024 14:12 - 14.10.2024 10:45
Період завантаження договору:
20.10.2024 00:00 - 30.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 352.40 Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)