-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-003725-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Завершена
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 495.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 495.00 UAH
Номер:
d5ebed0d22984e95b59d0aaa6a159554
Внутрішній номер закупівлі:
22750743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-003725-a
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка Т.Г., будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Николаїшин +380977618307 iv_puste@ukr.net http://ivanepustenska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 11:26 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 11:26 - 11.10.2024 10:35
Період кваліфікації:
11.10.2024 10:35 - 15.10.2024 11:44
Період завантаження договору:
21.10.2024 00:00 - 31.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 000.00 Брикети паливні з лушпиння соняшника