• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

264 862.24 UAH з ПДВ
Номер: 3d6bd900dcc54b6d8c62754cba3975b1
Внутрішній номер закупівлі: 22739397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-30-003674-a   
Замовник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Контактна особа: Марина Олашин +380322277547 olashynm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-09-02-006883-a
Очікувана вартість: 264 862.24 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 16000 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 264 862.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2024 11:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 69123bffe5f541868f17abbf97a37d8e
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-30-003674-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 12-7060/24-БО-Т
Сума договору: 264 862.24 UAH з ПДВ
Сума договору: 220 718.53 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 26.09.2024 11:49
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 12-7060_24-БО-Т.pdf