-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2024-09-28-000434-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
0a0180ba947e438eb5aac20e88724c7e
Внутрішній номер закупівлі:
22734949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-28-000434-a
Замовник:
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41820028
-
Адреса:
52580, Україна, Дніпропетровська область, с. Тургенєвка, вул. Гагаріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Годунок +380689475983 slavgotgosvita@ukr.net http://www.slavgotgosvita.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2024 13:46 - 04.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2024 13:46 - 07.10.2024 13:34
Період кваліфікації:
07.10.2024 13:34 - 16.10.2024 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 ноутбуки 9шт