-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Запасні частини та приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2024-09-27-006831-a
Завершена
659 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 295.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 295.00 UAH
Номер:
665bc871a6ac4902bc652cf0ff215727
Внутрішній номер закупівлі:
22729115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-27-006831-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
659 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2024 14:10 - 04.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2024 14:10 - 07.10.2024 11:00
Період кваліфікації:
07.10.2024 11:00 - 09.10.2024 10:53
Період завантаження договору:
15.10.2024 00:00 - 25.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴659 000.00 Запасні частини та приладдя до тракторів