• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Філе куряче

Завершена

286 650.00 UAH без ПДВ
Номер: edd4f7ee34124c44aeabfba018bd4343
Внутрішній номер закупівлі: 22725513
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-27-003192-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-09-19-007354-a
Очікувана вартість: 286 650.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1470 кілограм
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, м.Березівка, вул.М.Грушевського,5а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мкртчян
Ціна пропозиції 286 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2024 10:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 30451bee910440a8975cd878302ab35a
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-27-003192-a-c1
Постачальник: ФОП Мкртчян
Номер договору: 119
Сума договору: 195 376.53 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Філе куряче: 213.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 27.09.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 119.pdf
pdf
IMG_0008.pdf
pdf
IMG_0006.pdf
p7s
sign.p7s