-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультимедійне обладнання32322000-6) (Інтерактивна панель INBOARD GT 65)
Тендер Prozorro UA-2018-08-03-001696-b
Завершена
120 978.00
UAH з ПДВ
Номер:
9915af65bc3f44a0a420f3d839039507
Внутрішній номер закупівлі:
2271923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-03-001696-b
Замовник:
КУ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271109
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Савчук +380372536265,+380506780920 chonrc01@ukr.net http://chonrc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32322000-6 Мультимедійне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.15р. № 922-VIII – Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ» відповідає кваліфікаційним вимогам відповідно до ст.16 Закону та іншим вимогам, зазначеним у тендерній документації.
Очікувана вартість:
120 978.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна панель INBOARD GT 65
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.08.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕО СІНЕРЖІ"
Оскарження: 03.08.2018 14:25 - 14.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна 0683826358
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКО-ТРОЇЦЬКА будинок 37А
Оскарження: 03.08.2018 14:25 - 14.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
120 978.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2018 14:33
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
4fef1378e8f244318e3f9b07edb934a7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-03-001696-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна 0683826358
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКО-ТРОЇЦЬКА будинок 37А
Номер договору:
51
Сума договору:
120 978.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.08.2018 13:44
Статус:
Підписаний