-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Бензин А-95 (талони) ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2024-09-26-007004-a
Завершена
34 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 171.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 171.00 UAH
Номер:
5079f5e7b83f482fb146acfc139e60c2
Внутрішній номер закупівлі:
22715180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-26-007004-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00728641
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Ярослава Мудрого,23/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2024 13:37 - 01.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2024 13:37 - 04.10.2024 13:42
Період кваліфікації:
04.10.2024 13:42 - 07.10.2024 11:37
Період завантаження договору:
13.10.2024 00:00 - 23.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 200.00 Бензин А-95 (талони) ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти