• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 3

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Завершена

26 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Номер: 99418af0aff042858eac74fed1e60973
Внутрішній номер закупівлі: 22707079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-25-014336-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 26 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.09.2024 17:32 - 30.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2024 17:32 - 03.10.2024 10:00
Аукціон: 04.10.2024 15:06 - 04.10.2024 15:29
Період кваліфікації: 04.10.2024 15:29 - 08.10.2024 08:15
Період завантаження договору: 14.10.2024 00:00 - 24.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 000.00 Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)