• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)

Торги не відбулися

58 083.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер: 7481e4646355486c843b59f1c51c90e8
Внутрішній номер закупівлі: 22703603
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-25-010835-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 58 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.09.2024 15:21 - 30.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2024 15:21 - 03.10.2024 09:00
Період кваліфікації: 03.10.2024 09:00 - 07.10.2024 11:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 083.33 Послуга з ремонту та підготовки дахової котельні багатоквартирного житлового будинку до опалювального сезону для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"