-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перешкода малопомітна з дроту типу «МПП» 10 х10 х 1,4
Тендер Prozorro UA-2024-09-25-010559-a
Завершена
4 350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dbb6d00bbe85413a8f4d00c3a6f2aa8d
Внутрішній номер закупівлі:
22703305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-25-010559-a
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яригіна Енга 380660512991 enga.yarygina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту
Обґрунтування умови застосування:
Здійснення Закупівлі шляхом укладання прямого договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару за підпунктом 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 зі змінами, коли здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача.
Очікувана вартість:
4 350 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перешкода малопомітна з дроту типу «МПП» 10 х10 х 1,4
Кількість
500 комплект
Період постачання
23.09.2024 - 01.10.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 55)
×
-
Код ЄДРПОУ:
08680075
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, Вільнянськ, Металістів 1
Ціна пропозиції
4 350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2024 15:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
01d90d3aa30c49fbb56ff8a83ffff0d6
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-25-010559-a-c1
Постачальник:
Державне підприємство «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 55)
×
-
Код ЄДРПОУ:
08680075
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, Вільнянськ, Металістів 1
Номер договору:
199/ПЬ
Сума договору:
4 350 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 625 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Перешкода малопомітна з дроту типу «МПП» 10 х10 х 1,4 : 8 700.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
23.09.2024 09:00
Статус:
Виконаний