• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Труба гофрована, короб.

Завершена

97 569.46 UAH з ПДВ
Номер: 04cfabfbc2eb416ea9c661a5af4a14e5
Внутрішній номер закупівлі: 22703040
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-25-010409-a   
Замовник: КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»
Контактна особа: Блащишин Наталія Богданівна +380503770212 nbblashchyshyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Здійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону
Обґрунтування умови застосування: Згідно пп. 22 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі закупівлі газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда, а також закупівля товарів, робіт та послуг, пов’язаних з їх будівництвом та введенням в експлуатацію, для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року. З урахуванням викладеного було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 22 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю труб гофрованих та короба.
Очікувана вартість: 97 569.46 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба гофр ФП 40 посилена (25м)
Код ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби
Кількість 250 метр
Період постачання до 30.10.2024
Місце постачання 46027, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, бульвар Просвіти,9 На карті
Труба гофр ФП 63 посилена (20м)
Код ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби
Кількість 1600 метр
Період постачання до 30.10.2024
Місце постачання 46027, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, бульвар Просвіти,9 На карті
Труба гофр СКІМ 20 (50м) PP 450Н, UF-стійка, сіра
Код ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби
Кількість 450 метр
Період постачання до 30.10.2024
Місце постачання 46027, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, бульвар Просвіти,9 На карті
Короб Аско 25х16/2000мм (25 шт/уп)
Код ДК 021:2015: 44141100-1 Кабельні короби
Кількість 14 штука
Період постачання до 30.10.2024
Місце постачання 46027, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, бульвар Просвіти,9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛЕП»
Ціна пропозиції 97 569.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2024 15:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c25ae2b4cbd24a8d82561b760394f06c
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-25-010409-a-c1
Постачальник: ТОВ «ЛЕП»
Номер договору: 245
Сума договору: 97 569.46 UAH з ПДВ
Сума договору: 81 307.88 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.09.2024 00:00 - 10.11.2024 23:59
Дата підписання: 25.09.2024 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування