-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2018-07-27-001258-a
Торги не відбулися
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
Номер:
20cc926b2a4f4228a3c9dd55c8e2953f
Внутрішній номер закупівлі:
2269501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-27-001258-a
Замовник:
Відділ освіти Самбірської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144631
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, м. Самбір, вул. І. Мазепи, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лехович Віра Іванівна +380323632318 rvo_sambir@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 170.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2018 16:53 - 03.08.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2018 16:53 - 13.08.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання)
Кількість
15 комплект
Період постачання
до 01.10.2018
Місце постачання
81400, Україна, Львівська область, Самбірський район, загально-освітні заклади Сабірського району Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Медіа-Вест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23959024
-
Контактна особа:
Андрій Кмита +380503703033 and@mediawest.com.ua
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, м. Львів, вул.Кн.Ольги 102/43
Початкова пропозиція
233 934.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 934.30 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0