-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-24-011902-a
Річний план закупівель на 2024 рік та на 2025 рік
Торги не відбулися
438 347.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 191.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 191.74 UAH
Номер:
0087ca8288db46afaedec7e13d9068e6
Внутрішній номер закупівлі:
22688572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-24-011902-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
438 347.01 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2024 15:45 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2024 15:45 - 02.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴438 347.01 Газове паливо (природний газ)