-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Штормовий одяг
Тендер Prozorro UA-2018-07-09-000676-c
парадна форма, чорна ( кітель та брюки)
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Номер:
911c71db5de342a5a14ddd21891c16b7
Внутрішній номер закупівлі:
2267908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-09-000676-c
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Tatyana Нагорняк 0666612704, +380956907595 tatyana_nagornya@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.07.2018 13:53 - 15.07.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2018 13:53 - 25.07.2018 09:00
Аукціон:
26.07.2018 14:37 - 26.07.2018 15:10
Період кваліфікації:
26.07.2018 15:10 - 31.07.2018 13:34
Період завантаження договору:
26.07.2018 15:10 - 15.08.2018 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 000.00 штормовий одяг