-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
- 1
Антитепловізорні плащі
Тендер Prozorro UA-2024-09-21-000289-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
d2b3781e66fc4ce2920f04b9ca76a659
Внутрішній номер закупівлі:
22661434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-21-000289-a
Замовник:
Військова частина 3017
×
-
Код ЄДРПОУ:
39309315
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антитепловізорні плащі
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
2 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2024 11:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
37b3f51e26ec411c90f8ab62179aae0d
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-21-000289-a-c1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
589
Сума договору:
2 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Антитепловізорні плащі: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
09.09.2024 11:56
Статус:
Підписаний