-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-39290000-1 - Фурнітура різна "Дидактичні матеріали для учнів початкових класів "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2018-07-27-000099-b
Торги не відбулися
679 414.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 397.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 397.07 UAH
Номер:
7f1349e64312410aaa19722e29fb908b
Внутрішній номер закупівлі:
2265830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-27-000099-b
Замовник:
Відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40501683
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, Ширяєве, вул. Шклярука 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордієнко Петро Іванович +380485822003 vsho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
679 414.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 397.07 UAH
Період уточнення:
27.07.2018 09:09 - 03.08.2018 09:14
Період прийому пропозицій:
27.07.2018 09:09 - 13.08.2018 09:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Дидактичні матеріали для учнів початкових класів "Нової української школи"
Кількість
17 комплект
Період постачання
до 27.08.2018