-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-010365-a
Завершена
520 260.00
UAH без ПДВ
Номер:
be3fcec8453d4cbe8314207e07ca2253
Внутрішній номер закупівлі:
22657851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-010365-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-06-12-008682-a
Очікувана вартість:
520 260.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.09.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Архипчук Ольга Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3154723467
-
Контактна особа:
+380000000000
-
Адреса:
13312, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Героїв України, 40, кв. 89
Ціна пропозиції
520 260.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2024 15:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0297d46f4e364953aa8bbe6ba2a855a5
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-20-010365-a-c1
Постачальник:
ФОП Архипчук Ольга Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3154723467
-
Адреса:
13312, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Героїв України, 40, кв. 89
Номер договору:
100
Сума договору:
520 260.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
20.09.2024 14:57
Статус:
Виконаний