-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
комп’ютерне обладнання (МФУ і принтер формата А3)
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-000856-a
Завершена
72 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 471.25 UAH
мін. крок: 0.7% або 471.25 UAH
Номер:
758469a99bc04944b05cff7ec91143fd
Внутрішній номер закупівлі:
2265457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-10-000856-a
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
33160990
-
Адреса:
87532, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Беззапонова +380983675383 techlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
72 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2018 12:41 - 15.07.2018 13:41
Період прийому пропозицій:
10.07.2018 12:41 - 25.07.2018 13:41
Аукціон:
26.07.2018 11:19 - 26.07.2018 11:46
Період кваліфікації:
26.07.2018 11:46 - 27.07.2018 15:32
Період завантаження договору:
26.07.2018 11:46 - 15.08.2018 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 500.00 Лот 2. МФУ і принтер формата А3