-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для організації навчального процесу з гімнастики, музично-ритмічного і хореографічного виховання
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-004331-a
Завершена
76 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
d0e26905005b4c0ba57b87e7edb36dbd
Внутрішній номер закупівлі:
22652053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-004331-a
Замовник:
Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933034
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Краківська буд.20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ломакіна Наталія 380442924035 lomakina96@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Облаштування навчальних класів задля забезпечення належної підготовки та проведення занять з учнями закладу.
Очікувана вартість:
76 300.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для організації навчального процесу з гімнастики, музично-ритмічного і хореографічного виховання
Кількість
30 штука
Період постачання
17.09.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШТУВБЕЙНИЙ ДМИТРО ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3314610072
-
Адреса:
49106, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОВ. ДОБРОВОЛЬЦІВ будинок 10 кімната 734
Ціна пропозиції
76 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2024 11:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d77e0c5a75cf4ce7bda2e13dc441f42e
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-20-004331-a-c1
Постачальник:
ШТУВБЕЙНИЙ ДМИТРО ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3314610072
-
Адреса:
49106, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОВ. ДОБРОВОЛЬЦІВ будинок 10 кімната 734
Номер договору:
185/2024
Сума договору:
76 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
17.09.2024 17:00
Статус:
Підписаний