-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ої міської клінічної лікарні м. Львова
Тендер Prozorro UA-2018-07-04-001136-c
Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ої міської клінічної лікарні м. Львова
Торги відмінено
290 424.00
UAH з ПДВ
Номер:
cec8e71ab3d74171b494c4da9c5d6413
Внутрішній номер закупівлі:
2264027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-04-001136-c
Замовник:
Комунальна 4-а міська клінічна лікарня м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996651
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, Я. Стецька,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чуловський Ярослав Богданович 380322602103 4kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.4 ч.2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", у зв'язку з тим що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Підтвердженням, застосування процедури закупівлі є: ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-05-21-000611-c (дата формування звіту: 11 червня 2018 ), ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-06-12-002904-a (дата формування звіту: 29 червня 2018)
Очікувана вартість:
290 424.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ої міської клінічної лікарні м. Львова
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.10.2018
Інформація про скасування
Номер:
8c24cf9a823241b9b4e172d92119718e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі
Дата опублікування:
10.08.2018 15:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Дочірнє підприємство "Бумеранг-Будсервіс" товарситва з обмеженою відповідальністю "Торгово-Промислова компанія Бумеранг""
Оскарження: 04.07.2018 16:18 - 15.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33087188
-
Контактна особа:
Боршош Ю.І. 380676744623 vbumerang@ukr.net
-
Адреса:
82631, Україна, Львівська область, с. Орявчик, Зоряна
Оскарження: 04.07.2018 16:18 - 15.07.2018 00:00
Ціна пропозиції
290 424.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.07.2018 17:29
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
d92548e5be35454f98cc37494ae1a447
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-04-001136-c-a1
Постачальник:
Дочірнє підприємство "Бумеранг-Будсервіс" товарситва з обмеженою відповідальністю "Торгово-Промислова компанія Бумеранг""
×
-
Код ЄДРПОУ:
33087188
-
Контактна особа:
Боршош Ю.І. 380676744623 vbumerang@ukr.net
-
Адреса:
82631, Україна, Львівська область, с. Орявчик, Зоряна
Сума договору:
290 424.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації