• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільне мастило

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2024 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

50 739.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 253.70 UAH
Номер: 4d1a90e138454f62a6f99444f1484d8b
Внутрішній номер закупівлі: 22631968
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-18-013807-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Баліцький Віталій Антонович +380444816314 5sugz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 739.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.09.2024 18:05 - 25.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2024 18:05 - 28.09.2024 00:00
Період кваліфікації: 28.09.2024 00:00 - 03.10.2024 09:58
Період завантаження договору: 09.10.2024 00:00 - 19.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 739.00 Автомобільне мастило